018A - Jeżeli Pozostaniesz Po Pobraniu – Nie Przyjmuj Znaku

Jeżeli Pozostaniesz Po Pobraniu – Nie Przyjmuj Znaku

Objawienia 13:15-18 jest pismem łowieckim dla tych, którzy nie zawarli pokoju z Bogiem; jak to się nazywa dzisiaj. Wieczność bez Jezusa Chrystusa jest drugą śmiercią; a zaakceptowanie znaku, będąc pozostawionym jest najpewniejszą i najkrótszą drogą do JEZIORA OGNIA. Objawienia 13:16 mówi: „I UCZYNIŁ ON, ŻE WSZYSCY, ZARÓWNO MALI I WIELCY, BOGACI I SŁABI, WOLNI I ZNIEWOLENI, OTRZYMALI ZNAK NA PRAWEJ RĘCE, LUB NA ICH CZOLE”.

 

W domu Ojca mego jest wiele miejsc, gdyby tak nie było, powiedziałbym wam o tym, powiedział Jezus Chrystus; Jan 14: 2-3. Idę, aby przygotować wam miejsce --- i przyjdę ponownie, i przyjmuję was do siebie, abyście tam też byli. Widzicie ufność w słowa Jezusa Chrystusa. Wiedział, że Ojciec miał wiele mieszkań, aby mógł przygotować miejsce dla tych, którzy wierzą w Niego i że wróci, aby zabrać ich do domu z Nim. To jest zaufanie.

 

Aby uwierzyć w Jezusa Chrystusa, musicie narodzić się na nowo, jak stwierdzono w Janie 3: 7; nie dziwcie się, że wam powiedziałem, musicie się narodzić na nowo. Jezus powiedział to Nikodemowi, faryzeuszowi, nauczycielowi Żydów. Nie rozumiał, jak człowiek może się narodzić na nowo; Czy człowiek, gdy jest stary, mógł ponownie wejść do łona matki i narodzić się, Jan 3: 4. Był naturalny w swoim nauczaniu, ale Jezus jest duchowy i mówi o rzeczach, których normalny człowiek nie może zrozumieć. Każda osoba, która szczerze wierzy w Jezusa Chrystusa, ma pewność, że to obecne życie przeminie i że nadejdzie inne, nazywane ŻYCIEM WIECZNYM. To ŻYCIE można znaleźć tylko w JEDNYM ŹRÓDLE, PONIEWAŻ JEST TO RZEKA, KTÓRA PRZEPŁYWA I MOŻESZ DOŚWIADCZYĆ JEJ MOCY. PŁYNIE Z GÓRY, NAWADNIA DOLINY, OCZYSZCZA, JEŚLI SIĘ Z NIEJ NAPIJESZ, NIE BĘDZIESZ JUŻ CZUŁ PRAGNIENIA; WYPŁYWA Z ODWIECZNEJ SKAŁY I JEST NIĄ JEZUS CHRYSTUS. Wraz z pobraniem nie będzie już więcej smutków, bólów, śmierci, choroby, ubóstwa, które wszystkie są cechami charakterystycznymi obecnego świata.

 

Pobranie przenosi nas do naszego dziedzictwa. Ale tęsknimy za naszym dziedzictwem, jeśli Gałatów 5:19-21 uważa się za wieczny składnik naszego życia; ponieważ te rzeczy nie pozwalają nam odziedziczyć królestwa Bożego. To obecne życie jest pełne obietnic ze strony polityków, guru, mówców motywacyjnych (bardzo popularnych w USA, nawet w kręgach chrześcijańskich), bohaterów i bożków różnego rodzaju. Składają obietnice, które nie wytrzymają próby czasu. Wielu jest oszustami. To, co najlepsze można jedynie znaleźć w Jezusie Chrystusie.

 

OBJAWIENIA 13:15-18

 

Jest szansa w obecnym świecie, by zmienić nasze przeznaczenie i dziedzictwo, aby być po tej samej stronie z Panem przed POBRANIEM.

 

Możesz być w więzieniu sprawiedliwie lub niesprawiedliwie, możesz być w więzieniu całe życie lub przez kilka lat; JEZUS CHRYSTUS jest taki sam. Jeśli masz członka rodziny w więzieniu, jest jedna NAJLEPSZA rzecz, którą możesz zrobić dla nich i dla siebie. Jeśli są w nim na całe życie lub mają wyrok śmierci: przygotuj zarówno ich i siebie na sytuację, w której oboje możecie spotkać się ponownie na wolności. Mogą zostać uwolnieni dzięki odkryciom DNA itp., Niezależnie od tego, w jaki sposób to zajdzie, CUD jest potrzebny. Cuda nie pochodzą ze źródeł śmiertelnych, ale od nieśmiertelnych i tylko Bóg jest nieśmiertelny. Cuda są teraz potrzebne na tej ziemi, ale kiedy bierzesz udział w Pobraniu, jesteś z Jezusem Chrystusem i już nie musisz się martwić na oczekiwanie cudów. Jeśli jesteś w więzieniu na całe życie lub na jakiś czas, chcę cię zapewnić, że to nie jest najgorsze. Najgorsze jest życie, w którym nie ma Jezusa Chrystusa jako swego PANA I ZBAWICIELA. Bez względu na to, jaką zbrodnię lub grzech popełniłeś na ziemi, jeśli możesz przyjąć Jezusa Chrystusa jako swojego Pana i Zbawiciela, wyznaj mu swoje grzechy, a On ci wybaczy.

 

Poproś go, aby obmył cię, ze WSZYSTKICH twoich grzechów, jego KRWIĄ i poproś go, aby wszedł w twoje życie i rządził. Zacznij czytać i wierzyć w jego SŁOWO i jego OBIETNICE. Jeśli i kiedy zrobisz ten prosty krok, staniesz się NARODZONYM PONOWNIE i jesteś mile widziany w rodzinie BOGA. Miałeś odwagę popełnić straszne zbrodnie, ale nie masz odwagi i wiary dziecka, aby powiedzieć Jezusie Chrystusie, miej MIŁOSIERDZIE dla mnie, w pokucie. Po prostu porozmawiaj z Jezusem i zobacz, co on dla ciebie zrobi. Jest miejsce lepsze niż ten świat, w którym jesteśmy teraz, i tylko przyjście Chrystusa w czasie tajnego POBRANIA może cię tam zabrać; które jest częścią pierwszego zmartwychwstania, OBJAWIENIA 20:5. W ten sposób więźniowie i członkowie ich rodzin mogą widzieć się w królestwie Bożym, jeśli obie strony pokutują, kochają Pana i oczekują POBRANIA.

 

To jest nadzieja i nie zawstydza RZYMIAN 5:5. Zacznij planować to spotkanie, nie przegap go, następną alternatywą może być JEZIORO OGNIA, OBJAWIENIA 20:15.

 

I TES. 4:13-18

 

JEŚLI JESTEŚ WIĘŹNIEM W ARESZCIE I PRZYJMIESZ JEZUSA CHRYSTUSA JAKO SWOJEGO PANA I ZBAWICIELA PRZEZ ŻAL ZA GRZECHY I OBMYCIE JEGO KRWIĄ I OTRZYMYWANIE JEGO ŚWIĘTEGO DUCHA, JESTEŚ LEPSZY I BARDZIEJ WOLNY NIŻ JAKIEGOKOLWIEK WŁADCA LUB PREZYDENT, KTÓRY NIE MA JEZUSA CHRYSTUSA; I JESTEŚ NA SWOJEJ DRODZE NA WIELKIE ZGROMADZENIE W POWIETRZU W CZASIE POBRANIA.

 

Po POBRANIU (l Tes. 4:13-18); kiedy spotkamy Jezusa Chrystusa w POWIETRZU, wydarzenia zmienią się na gorsze na ziemi. Nie pozostań z tyłu z jakiegokolwiek powodu, ponieważ po pobraniu pojawi się inny świat. Zobaczysz bezprawie w pełnej okazałości. On da światu lekcję. Nazywany jest CZŁOWIEKIEM GRZECHU (ll Tes. 2:3), SYNEM ZATRACENIA. Kto chce być pod rządami takiej osoby, można powiedzieć; ale tak naprawdę wszyscy byliśmy sprzedani przez grzech, aż Jezus Chrystus przyszedł nas uwolnić, jeśli WIERZYMY W JEGO SŁOWO.

 

Podczas panowania tego bezwzględnego przywódcy, Mateusz 24:21 mówi: „WÓWCZAS BĘDZIE WIELKI UCISK, JAKIEGO NIE BYŁO OD POCZĄTKU ŚWIATA DO TEGO CZASU, I NIGDY TAKIEGO JUŻ NIE BĘDZIE”. Ten człowiek grzechu będzie kontrolował i na pewnym etapie będzie nazywał siebie bogiem i będzie wymagał od wszystkich, aby go czcili. Ten scenariusz nadchodzi, jeśli nie pójdziesz w POBRANIE, staniesz twarzą w twarz z tą sytuacją. Na ziemi nie ma dziś cierpienia; ludzie myślą, że jeśli są chorzy lub głodni, nie mają pracy lub mają złe małżeństwa lub trudne dzieci, dzieje im się najgorzej. Poczytaj BIBLIĘ i zobacz, co nadchodzi, a zobaczysz, że to, przez co teraz przechodzisz, jest dziecinną zabawą.

 

Napisane przez Douglasa E. Amobi 

 

JEŻELI POZOSTANIESZ PO POBRANIU – NIE PRZYJMUJ ZNAKU

 

pdf-download